




Мат гімнастичний 4 см м'який Hop-Sport-064FM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики мату:
- Колір: рожевий
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 60,5 х 4 см
- Розміри в складеному вигляді: 60,5 х 60,5 х 12,5 см
- Товщина: 4 см
- Твердість: м'яка
- Ручки для перенесення
- Гарантія 24 місяці
- Можливість складання
- Водонепроникний
- Ручки для перенесення



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 180 см |
| Особливості | Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат гімнастичний 4 см м'який Hop-Sport-064FM |
| Покриття | Матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | EPE |
| Розміри | 180x60,5x4 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 60,5x60,5x12,5 см |
- Ціна: 3 105 ₴



