-13%










Резинка для фітнесу 37-109 кг Hop-Sport-L083RR
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: оранжевий
- Матеріал: латекс
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 83 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Вага: 720 г
- Опір: 37-105 кг
- Міцний латекс


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гумка для фітнесу 37-109 кг Hop-Sport-L083RR |
| Призначення | Грудні Для ніг Для преса Для спини Локтеві Плечові Універсальні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Гумка для фітнесу 37-109 кг |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 2080x83x4,5 мм (ДхШхТ) |
| Тип | Кільця |
| Опір у стрічках | 37-105 кг |
- Ціна: 1 900 ₴





