




Степ платформа Hop-Sport-PP020
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Колір: чорний і зелений
- Матеріал: поліпропілен
- Поверхня для вправ: 67 х 27,5 см
- Висота: регульована — 10,5 см, 15 см, 20 см
- Вага: 2,75 кг
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Розміри упакування: 80,5 x 29 x 12,5 см
- Регулювання за висотою


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 67 см |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбінована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Степ платформа Hop-Sport-PP020 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 67x27,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 2 300 ₴


