




Мат для фітнесу та йоги з отворами 1,5 см Hop-Sport
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Матеріал: піна NBR
- Розміри: 180x61 см
- Товщина: 1,5 см
- Призначення: йога, гімнастика, фітнес
- Колір: чорний
- Вага: 500 г
- Відстань між отворами: 50 см
- Діаметр отворів: 23 мм
- Ремені для мата
- Легко чиститься
- Гарантія 24 місяці
- Водонепроникний
- Ручка для перенесення


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | PVC |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат для фітнесу та йоги з отворами 1,5 см Hop-Sport |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 180x61x1,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 1 380 ₴




