



Роллер для кросфіту та йоги EVA 45*14 см Hop-Sport
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Колір: салатовий
- Матеріал: піна EVA
- Довжина: 45 см
- Діаметр: 14 см
- Вага: 1250 г
- Водонепроникний матеріал



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Ролер для кросфіту та йоги EVA 45*14 см Hop-Sport |
| Клас | Домашні |
| Довжина: | 45 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Ролер для кросфіту та йоги EVA 45*14 см |
| Вага | 1250 г |
| Матеріал | Пластик, EVA піна високої щільності |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Роллер |
| Додаткові характеристики | Ролер масажний рекомендується використовувати локально для цільової групи м'язів, яку необхідно помасажувати. Точковий масаж сприяє насиченню м'язової тканини киснем, що прискорює процес відновлення |
| Діаметр | 14 см |
- Ціна: 690 ₴
