




Мат для акупунктури Hop-Sport-C072
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: чорний із жовтим
- Розміри 70 х 41 х 2,5 см (ДхШхВ)
- Товщина мата: 2 см
- Вага: 455 г
- Кількість кругів із шипами: 230
- Кількість точок тиску (шипів) на розетці: 27
- Кількість точок тиску на весь мат: 6210
- Матеріал: 100% бавовна, АБС-пластик, губка




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 41 см |
| Товщина | 2.5 см |
| Вага | 455 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат для акупунктури Hop-Sport-C072 |
| Призначення | Для тіла, Для ніг, для рук, обличчя, для шиї та плечей, для спини |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Мат для акупунктури |
| Розміри | 70x41x2,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Масажний |
| Тип масажу | Акупунктурний |
| Тип масажера | Масажний килимок |
- Ціна: 1 150 ₴
