




Подушка для акупунктури Hop-Sport-C037
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: чорний із жовтим
- Розміри (довжина 37 см/ширина 14 см/висота 10 см):
- Вага: 185 г
- Кількість розеток: 59
- Кількість шипів на розетці: 27
- Кількість шипів на весь килимок: 1475
- Матеріал: 100% бавовна, пластик ABS, губка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид масажного впливу | Акупунктура |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Область масажу | Шия, Стегна, Ікри, Спина, Вся спина |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажна подушка |
| Тип управління | Ручне |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Подушка для акупунктури Hop-Sport-C037 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | 100% бавовна, АБС-пластик, губка |
| Розміри | 37x14x10 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 805 ₴

