



Ролер для крофіту та масажу 33*14 см Hop-Sport-P033
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Основні характеристики:
- Колір: білий з синім
- Матеріал: EPP піна
- Довжина: 33 см
- Зовнішній діаметр ролик: 14 см
- Діаметр меншого, внутрішній вал: 6 см
- Вага: 146 г
- Водонепроникний матеріал


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | EPP |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для йоги |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Ролер для кросфіту та масажу 33*14 см Hop-Sport-P033 |
| Клас | Домашні |
| Довжина: | 33 см |
| Максимальна вага користувача | 100 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 146 г |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Діаметр | 14 см; внутрішнього ролика: 6 см |
- Ціна: 805 ₴
