-13%










Набір резинок для фітнесу 600x75 мм Hop-Sport-L675
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Опір гумок (від найсвітлішої до найтемнішої):
- 4,5-7 кг
- 7-9 кг
- 11,5-14 кг
- 14-19 кг
Основні характеристики:
- Матеріал: латекс
- Довжина: 60 см
- Ширина: 7,5 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набор резинок для фитнеса 600x75 мм Hop-Sport-L675 |
| Призначення | Грудні Для ніг Для преса Для спини Локтеві Плечові Універсальні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Набір гумок для фітнесу 600x75 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 600x75 мм |
| Тип | Кільця |
| Додаткові характеристики | До комплекту входять 4 гумки різного навантаження |
| Опір у стрічках | 4,5-7 кг, 7-9 кг, 11,5-14 кг, 14-19 кг |
- Ціна: 600 ₴






