




Набір резинок для фітнесу 600x50 мм Hop-Sport-L650
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Опір резинок (від найсвітлішої до найтемнішої):
- 2,5-4,5 кг
- 4,5-7 кг
- 7-9 кг
- 11-14 кг
- 14-18 кг
Основні характеристики:
- Матеріал: латекс
- Довжина: 60 см
- Ширина: 5 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Рожевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір гумок для фітнесу 600x50 мм Hop-Sport-L650 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Набір гумок для фітнесу 600x50 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 600x50 мм |
| Тип | Кільця |
| Додаткові характеристики | До комплекту входить 5 гумок різного навантаження |
| Опір у стрічках | 2,5-4,5 кг, 5-7 кг, 7-9 кг, 11-14 кг, 14-18 кг |
| Застосування | Грудні Для ніг Для преса Для спини Lектові Плечові Універсальні |
- Ціна: 460 ₴






