-13%










Резинка для фітнесу 7-16 кг Hop-Sport-L013
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: червоний
- Матеріал: латекс
- Довжина: 2080 мм
- Ширина 13 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Вага: 106 г
- Опір: 7-16 кг


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гумка для фітнесу 7-16 кг Hop-Sport-L013 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Гумка для фітнесу 7-16 кг |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 2080x13x4,5 мм (ДхШхТ) |
| Тип | Кільця |
| Опір у стрічках | 7-16 кг |
| Застосування | Грудні Для ніг Для преса Для спини Lектові Плечові Універсальні |
- Ціна: 300 ₴





