-13%










Набір резинок для фітнесу 500x50 мм Hop-Sport-L550
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Матеріал: латекс
- Довжина: 50 см
- Ширина: 5 см

Опір у стрічках:
- Жовта стрічка 2-3 кг
- Світло-зелена стрічка 2,5-3,5 кг
- Темно-зелена стрічка 3-4 кг
- Синя стрічка 4-7 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір гумок для фітнесу 500x50 мм Hop-Sport-L550 |
| Призначення | Грудні Для ніг Для преса Для спини Локтеві Плечові Універсальні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Набір гумок для фітнесу 500x50 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 500x50 мм |
| Тип | Кільця |
| Додаткові характеристики | До комплекту входять 4 гумки різного навантаження |
| Колір | 4-колірний |
| Опір у стрічках | Жовта стрічка 2-3 кг, Світло-зелена стрічка 2,5-3,5 кг, Темно-зелена стрічка 3-4 кг, Синя стрічка 4-7 кг |
- Ціна: 400 ₴





