Топ










Електрична бігова доріжка KZ-H128M + Гантелі + Масажер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Швидкість: 0,8 - 14 км/год
- Розмір полотна: 1200×420 мм
- Змінює кут нахилу: 6 рівнів нахилу
- 12 навчальних програм
- Інструкція (українською, англійською)
- Тримач для фляги
- РК-дисплей: час, швидкість, відстань, калорії, пульс
- Макс. вага корист. 110 кг
- Вага: ~ 61 кг
- Розміри доріжки: 171x72x136 см
- Масажер з масажним поясом
- Двигун потужністю 1,75 кВт гарантує комфортне тренування.
- Солідна та стабільна конструкція, різноманітність тренувальних програм, великий чіткий дисплей, можливість підключення MP3-плеєра
- Бігова доріжка має колонки та входи: USB, AUX, підключення MP3 з телефону чи іншого зовнішнього пристрою.
- Механічна зміна кута здійснюється за допомогою спеціального шестигранного валу, що виконує роль опори для задньої частини тренажера.
- Особливості: Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги, Аудіосистема, Синхронізація з ПК

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 120 см |
| Ширина полотна | 42 см |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Компенсатори нерівності підлоги, Аудіосистема, Транспортувальні ролики |
| Вага | 61 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Електрична бігова доріжка KZ-H128M + Гантелі + Масажер |
- Ціна: 26 450 ₴






