-13%










Степ-платформа Zeart-2585
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика товару:
- Матеріал: поліпропілен (PP).
- Довжина:: 90,5 см
- Ширина32,5 см.
- Висота (регульована): 15 см, 20 см, 25 см
- Максимальна вага користувача250 кг.
- Колір: сірий-чорний.
- Призначення: для степ-аеробіки.
- Для виготовлення степ-платформи використовується поліпропілен — міцний, стійкий до деформації матеріал, що характеризується жорсткою пружністю.
- У комплекті з платформою йдуть широкі ніжки для регулювання висоти з кроком 5 см, що дає планомірно збільшувати навантаження.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 90.5 см |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Степ-платформа Zeart-2585 |
- Ціна: 2 900 ₴






