




Мат спортивний 2 м Zelart-3543
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика товару:
- Матеріал: тент, поролон.
- Довжина:: 2 м.
- Ширина: 1 м.
- Товщина: 8 см
- Щільність: 25 кг/м3.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для амортизації у разі падіння під час занять різними видами спорту.
- Для виготовлення чохла використовується високоякісна тентова тканина.
- Вона стійка до деформації на розрив, впливу вологи та сонця, а також характеризується формостійкістю (не розтягується в процесі експлуатації).
- Як наповнювач мата використовується поролон із закритими порами, який має підвищену щільність.
- Чохол дає змогу провітрювати наповнювач і спрощує догляд за тканиною.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 см |
| Особливості | Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат спортивний 2 м Zelart-3543 |
- Ціна: 4 485 ₴

