-13%










Балансувальна платформа Zelart-9996
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Габаритні розміри: 60x43x18 см
- Матеріал: полівінілхлорид (PVC)/пластик
- Комплектація: балансувальна платформа: 1 шт., насос: 1 шт
- Колір: сірий-синій
- Призначення: для проведення тренувань за балансом та рівновагою
- Дає змогу виконувати безліч різноманітних вправ, включно з зміцненням м'язів корпусу, ніг, рук, а також поліпшення координації рухів.
- Гарантує довгий термін експлуатації тренажера та стійкість до навантажень.
- Легко накачується.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 60 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 43 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Балансувальна платформа Zelart-9996 |
- Ціна: 3 100 ₴





