-13%








Мішок для кросфіту та фітнесу 10 кг SP-Planeta-6574-10
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика мішка:
- Матеріал: полівінілхлорид (PVC), нейлон.
- Розмір: 56x22 см.
- Вага 10 кг.
- Наповнювач: Поліуретан (PU).
- Колір: чорний — зелений.
- Призначення: для розвитку фізичної сили та функціональності.
- Для її виготовлення використовують високоякісний полівінілхлорид (PVC), стійкий до зношування та механічного впливу, що забезпечує снаряду цілісність навіть за дуже інтенсивної експлуатації.
- Вага мішку надає наповнювач із поліуретану, яким заповнена серцевина. Для надання оптимальної пружності снаряда між наповнювачем і зовнішньою оболонкою з полівінілхлориду додана прошарок вітоші.
- Для регулювання ваги передбачений спеціальний клапан на торці мішка, який закривається міцним замком-блискавкою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Країна виробник | Україна |
| Вага мішка | 10 кг |
| Довжина | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Сендбег |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мішок для кросфіту та фітнесу 10 кг SP-Planeta-6574-10 |
- Ціна: 1 400 ₴

