-13%










Кувалда сталева для кросфіту та функціональних тренувань 8.2 кг Zelart-9635-18LB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика кувалди:
- Габаритні розміри: 88x21 см
- Діаметр ударної частини: 8 см
- Матеріал: сталь
- Покриття: поліпропілен/ термопластична гума
- Вага: 8.2 кг
- Призначення: для функціональних тренувань
- Кувалда виготовлена з високоякісної сталі, що забезпечує їй міцність і тривалий термін експлуатації.
- Поліпропіленове та термопластичне гумове покриття на ручці забезпечує надійне зчеплення й комфорт під час тренувань.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кувалда |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Довжина ударного бойка | 8 мм |
| Довжина рукоятки | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | Кувалда сталева для кросфіту та функціональних тренувань 8.2 кг Zelart-9635-18LB |
- Ціна: 2 500 ₴






