-13%










Пади для тайського боксу Тай-педи YOKKAO-2022
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики товару:
- Форма: гнута
- Розмір: 30х20х9 см
- Матеріал: шкіра
- Спосіб фіксації: липучка
- Колір: в асортименті
- Призначення: для відпрацювання ударів у єдиноборствах
- Тай-педи YOKKAO Y-2022 мають вигнуту форму, що дає тренерам змогу ефективно амортизувати удари та забезпечує легкість у носінні.
- Їх компактні розміри 30x20x9 см роблять їх зручними та маневровими під час тренувань.
- Вони виготовлені з міцної натуральної шкіри, що забезпечує довгий термін експлуатації та високу зносостійкість.
- Система фіксації здійснюється за допомогою липучки, яка забезпечує надійне кріплення падів на руці тренера.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yokkao |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 9 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Пади для тайського боксу Тай-педи YOKKAO-2022 |
- Ціна: 1 900 ₴




