-13%










Пади для тайського боксу Тай-педи TWINS KPL2-L
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики товару:
- Тип: прямі тай-педи
- Матеріал обшивки: шкіра
- Розмір: L (20x41x6 см).
- Застібка: липучки.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для відпрацювання ударів у єдиноборствах.
- Макива виготовлена з натуральної шкіри.
- Якісний матеріал обшивки не тріскається згодом, не дряпається.
- Набивка всередині паду амортизує удари та перешкоджає травмам.
- Для фіксації тай-педа в конструкції передбачена ручка та пара липучок.
- Застібки можна регулювати під розмір руки.
- Тренер може змінювати положення снаряда, у такий спосіб змушуючи спортсмена використовувати різні прийоми. Вільною рукою тренер може наносити зустрічні удари.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 38 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Пади для тайського боксу Тай-педи TWINS KPL2-L |
- Ціна: 2 700 ₴



