-13%










Пади для тайського боксу Тай-педи TWINS FKPL2-38-L
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики товару:
- Тип: прямі тай-педи
- Матеріал обшивки: шкіра
- Розмір: L.
- Застібка: липучки.
- Колір: в асортименті.
- Призначення: для відпрацювання ударів у єдиноборствах.
- Тай-педи виготовлені з міцної обробленої шкіри.
- Набивка поглинає силу ударів, захищаючи спортсмена та тренера від травм.
- Для фіксації на руці в конструкції маківари передбачена жорстка ручка та пара липучок. Таке кріплення на руку дає змогу тренеру впевнено утримувати макивару.
- Виріб має невелику вагу та розмір, що дає змогу тренеру легко з ним маневрувати. Тренер може переміщати снаряд вгору або вниз, змушуючи спортсмена відточувати швидкість реакції та точність.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 41 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 11 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Пади для тайського боксу Тай-педи TWINS FKPL2-38-L |
- Ціна: 2 900 ₴
