-13%










Маківара пряма BOXER-1018-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики товару:
- Тип: пряма маківара з підтримкою для рук.
- Матеріал обшивки: кирза.
- Розмір: 45х30х10 см.
- Колір: чорний.
- Призначення: для відпрацювання ударів у боксі та інших видах єдиноборств.
- Країна-виробник: Україна.
- Тренер може зручно захопити аксесуар завдяки ременям на липучках. Положення та спосіб кріплення маківари можна змінювати.
- Аксесуар має порівняно невеликий розмір, тренеру буде не важко маневрувати по рингу. Спортсмен зможе тренуватися в умовах наближених до реального поєдинку.
- Маківара виготовлена з міцного матеріалу — кирзи. Цегла має високу міцність на розрив, не тріскається згодом. Макива слугуватиме довго.
- Аксесуар набагато менший за розміром, ніж підвісна груша. Він дає змогу працювати з партнером або тренером.
- Товстий шар набивки запобігає пошкодженню кінцівок і шкіри під час ударів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 10 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Макива пряма BOXER-1018-02 |
- Ціна: 1 400 ₴
