-13%










Лапа пряма подовжена для боксу та єдиноборств TWINS-9-R права
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики лапи:
- Матеріал: шкіра
- Колір: в асортименті.
- Тип: прямі подовжені лапи.
- Розмір лапи: 36x19x6 см.
- Тип застежки: липучка.
- Комплект: 1 лапа.
- Призначення: для відпрацювання ударів із тренером у боксі та єдиноборствах.
- Лапа TWINS PML-9 від провідного світового виробника боксерського екіпірування виготовлена з натуральної шкіри та наповнена пінополіуретаном.
- Матеріал амортизує й поглинає удари. Тому ймовірність отримати травму зводиться до мінімуму. Спортсмен навіть за умови нанесення ударів голими руками не відчуватиме сильного дискомфорту.
- Наповнювач помірно м'який. А тренер не відчує повної сили удару, оскільки частина її бере на себе наповнювач.
- Подовжена лапа підходить для нанесення ударів ногами. Оскільки в неї велика площа.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 36 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 6 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 19 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа пряма подовжена для боксу та єдиноборств TWINS-9-R права |
- Ціна: 2 800 ₴
