-13%










Лапа вигнута для боксу та єдиноборств TWINS PML10
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики лапи:
- Матеріал: шкіра
- Колір: в асортименті.
- Форма: вигнута.
- Розмір лапи: 18x27x4,5 см.
- Тип застежки: манжет.
- Комплект: 1 лапа.
- Призначення: для відпрацювання ударів із тренером.
- Вигнута лапа з натуральної шкіри від відомого спортивного бренда TWINS забезпечує максимальний ступінь захисту для тренера, а також запобігає травмам наносного удару спортсменом.
- Усе завдяки товстому шару м'якого наповнювача. Наповнювач добре поглинає й розсіює удари.
- Зовнішня частина лапи виготовлена з натуральної шкіри, що робить аксесуар максимально стійким до зношування.
- Для фіксації на руці користувача є спеціальна манжета.
- Рука вставляється в рукавичку, і так лапа утримується.
- У рукавичці є отвори для вентиляції.
- Рука тренера не перегріватиметься й не претиме в процесі тренування.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 4.5 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств TWINS PML10 |
- Ціна: 2 600 ₴




