




Лапа вигнута для боксу та єдиноборств TWINS KPL11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики лапи:
- Матеріал: шкіра
- Колір: в асортименті.
- Форма: вигнута.
- Розмір лапи: 32x21x13 см.
- Тип застежки: липучка.
- Комплект: 1 лапа.
- Призначення: для відпрацювання ударів із тренером.
- Гнута лапа захищає тренера від ударів, оскільки має товстий шар наповнювача.
- Зверху вона покрита натуральною шкірою, що зменшує швидкість її зносу.
- Лапа фіксується на руці за допомогою липучки
- Конструкція відкрита, тому рука не потітиме
- Для максимального комфорту під час тренування в конструкції лапи передбачена подушечка під зап'ястя.
- Гнута лапа може відрізнятися за розміром, також можна вибрати колір цього аксесуара.
- На руці він утримується завдяки липучці, яка застібається в зоні зап'ястка. На відміну від більшості моделей, у цьому разі на лапі немає рукавички для руки. Рука тренера залишається повністю відкритою.
- Щільний шар наповнювача захищає від пошкоджень руки самого боксера. Однак для тривалої роботи з лапами все ж необхідно використовувати боксерські рукавички.
- До комплекту входить лише одна гнута лапа.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 32 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 13 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Білий |
| Ширина | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лапа вигнута для боксу та єдиноборств TWINS KPL11 |
- Ціна: 3 105 ₴

