-13%










Груша набивна підвісна SPORTKO GP-4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики груши:
- Тип: груша набивна.
- Матеріал: верх — полівінілхлорид PVC.
- Наповнювач: гумова крихта, тирса.
- Форма: краплеподібна.
- Діаметр: 45 см.
- Висота: 60 см.
- Вага: 10 кг.
- Спосіб кріплення: підвісний.
- Призначення: відпрацювання швидкості ударів, поліпшення реакції.
- Бренд: SPORTKO.
- Комплектація чохол (PVC) – 1 шт.; підвіс (металеве кільце) — 3 шт.
- Груша виготовлена з якісного полівінілхлориду (PVC), посиленої бавовняною основою, що неабияк ущільнює її структуру, збільшує міцність і перешкоджає розтягуванню матеріалу.
- Вона заповнена подрібненою сумішшю (гумова крихта), яка сильно ущільнена, завдяки чому чудово поглинає удари.
- Подвійна строчка ниткою із осердям гарантує тривалу експлуатацію.
- Підвіс прикріплений заклепками та посилений спеціальною манжетою, що робить його стійким до різних пошкоджень.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPORTKO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 60 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 45 см |
| Кріплення | 1 болт |
| Стан | Новий |
| Тип | Груша |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Груша набивна підвісна SPORTKO GP-4 |
- Ціна: 1 600 ₴





