Топ










Гребний тренажер аеромагнітний + мат Hop-Sport-100AR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Тип: аеромагнітний
- Вага тренажера: 35,5 кг
- Розміри: 225х54x110 см (довжина/ширина/висота)
- Розміри тренажера в складеному вигляді: 100х54х150 см (довжина/ширина/висота)
- Розміри коробки: 108х30х92 см (довжина/ширина/висота)
- Клас обладнання: HC
- Під'єднання до мережі: 230 В
- Розміри регульованих полозів: довжина 22-30 см і ширина 10 см
- Розміри сидіння — 25 см х 31 см
- Регулювання кута нахилу дисплея
- Діаметр ручки: 3,5 см
- Довжина ручки: 47 см
- Довжина руху рейки: 82 см
- Висота сидіння: спереду 35 см, ззаду 39 см
- Максимальна вага користувача: до 120 кг
- Гарантія: 24 місяці
Функції комп'ютера:
- Зображення даних показників, як-от час (мін/сек), відстань, калорії, пульс, Watt (Ват), кількість гребків за хвилину
- Наявність Bluetooth
- Ручна програма, що показує час тренування, спалені калорії, відпрацьовану відстань, пульс і пропонує вибрати рівень навантаження (1-16)
- Програма H.R.C (контроль над пульсом), 3 рівні
- 12 тренувальних програм (P1-P12)
- Програма RACE (перегони-змагання проти комп'ютера, дистанція від 100 до 9900 м)
- Програма USER (рівень навантаження 1-16 в 16 сегментах)
- Програма RECOVERY





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Аеромагнітний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість, Частота пульсу, Витрата калорій, Час |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний тренажер аеромагнітний + мат Hop-Sport-100AR |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 225x54x110 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=oj4X1xDCETI |
| Додаткові характеристики | Транспортувальні ролики, Підставка для аксесуарів, Мат під тренажер, фіксувальні ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | К-во гребків, гребків за хвилину, час, калорії |
| Комплектація | Велотренажер, мат |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 50 485 ₴





