




Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-100H
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Вага тренажера: 38 кг
- Система навантаження: електромагнітна
- Вага системи маховика: 14,5 кг
- Наявність роликів для транспортування
- Можливість регулювання сидіння вертикально та горизонтально
- Висота сидіння: макс 105,5 см/хв 88 см
- Розміри сидіння: ширина 28/глибина 32/товщина 8,5 см
- Відстань сидіння від педалей: 73 см
- Відстань між сидінням і кермовою колоною: 32-39 см.
- Діаметр кермової колони: 43 см
- Розміри тренажера: висота 144,5/ширина 52/довжина 115
- Габарити коробки: висота 81,5/ширина 28,5/довжина 148
- Регулювання навантаження: плавна електромагнітна або керована застосунком iConsole +
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Під'єднання до мережі: 230 V, довжина кабелю — 150 см
- Антиковзні педалі із застібками завширшки 12 см
- Наявність регульованих ніжок
- 12 тренувальних програм + оцінка відсотка жиру в організмі, включно з ручною програмою, орієнтованою на час, калорії, відстань, частоту пульсу
- Показування комп'ютера: час тренування, пройдена відстань, калорії, швидкість, пульс, Watt-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery, наявність Bluetooth 4.0, 4 профілі користувача
- Мінімум — 73 см (коли педаль міститься в крайньому нижньому положенні), 40 см (коли педаль розміщений у крайньому верхньому положенні);
- Максимум — 92 см (коли педаль міститься в крайньому нижньому положенні), 59 см (коли педаль розміщений у вкрай верхньому положенні)
- Гарантія: 24 місяці
- Пояс в комплект не входить, купується окремо
Тренувальний комп'ютер з Bluetooth 4.0
- Комп'ютер пропонує 12 певних програм навчання, ручну програму, 4 програми HRC, програми з контролем серцевого ритму і програму WATT.
- Крім того, завдяки функціям Recovery і Body Fat ви можете перевірити свою фізичну форму і виміряти жирові відкладення.
- Підставка під планшет, порт USB і з'єднання Bluetooth 4.0 означають, що під час тренувань на велосипеді ви можете зручно користуватися своїм мобільним пристроєм і спеціальним додатком для навчання iConsole +.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 38 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 144 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-100H |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 144,5x52x115 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, watt-контроль, h. c., body fat, функція recovery, наявність bluetooth 4.0, 4 профілі користувача |
| Комплектація | Велотренажер, мат |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі |
| Дисплей | LCD |
- Ціна: 38 640 ₴





