Топ










Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-090H Apollo
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Вага системи маховика: 13 кг
- Тип системи навантаження: електромагнітний
- Призначення: для домашнього використання
- Максимальна вага користувача — 150 кг
- Вага тренажера — 37,8 кг
- Розміри тренажера: довжина 111 см/ширина 55 см/висота 148 см
- Під'єднання до мережі — 230 V, довжина кабелю — 150 см
- Розміри коробки — 103х75,5х28 см
- 12 тренувальних програм + оцінка відсотка жиру в організмі, включно з ручною програмою, орієнтованою на час, калорії, відстань, частоту пульсу
- Показування комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, WATT-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery
- Наявність Bluetooth — 4.0
- Наявність USB-роз'єму
- Регулювання кута нахилу керма
- Регулювання сидіння по вертикалі та горизонталі
- Розміри сидіння: ширина 28 см, глибина 28 см, товщина 8 см
- Висота сидіння від землі — макс. 100 см/хв. 79 см
- Відстань між сидінням і педалями — (приташуй педалі) макс. 86 см/хв 66 см
- Відстань між сидінням і кермовою колонкою — макс. 56 см/хв 50 см
- Нековзні педалі з фіксувальними ременями
- Наявність регульованих ніжок
- Наявність роликів для транспортування
- Тримач для мобільного пристрою
- Тримач для пляшки
- Гарантія 24 місяці
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
- Комп'ютер пропонує великий вибір тренувальних програм і відстежує час, швидкість, дистанцію, калорії і частоту серцевих скорочень.
- Крім того, завдяки функції відновлення ви будете вимірювати ефективність організму, Body Fat визначатиме рівень жиру в організмі і розраховувати індекс ІМТ.
- У програмі HRC, контрольованої серцем, протягом всього тренування навантаження буде підлаштовуватися під ваш пульс так, щоб він був максимально оптимальним.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 13 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 38 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 148 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер електромагнітний + мат Hop-Sport-090H Apollo |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 148x55x111 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, watt-контроль, hr.c., body fat, функція recovery |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі, кут нахилу керма |
| Рівні навантаження | 16 |
| Дисплей | LCD |
- Ціна: 34 960 ₴





