-13%










Гребний тренажер магнітний BESPORТ-6031R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Тип тренажера: магнітний
- Вага маховика: 7 кг
- Маховик: хромований, відкритий
- Діаметр маховика: 27 см
- Колір: чорно-жовтий
- Призначення: для домашнього використання
- Розміри (довжина/ширина/ висота): 208,5х48х80 см
- Максимальна вага користувача: 160 кг
- Вага тренажера: 26,6 кг
- Регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- Нековзні педалі з фіксувальними ременями
- Розміри упаковки: 117,х22,5x65 см
- Вага брутто (разом з пакуванням): 30,3 кг
- Наявність сертифікації: CE, ROHS
- Наявність транспортувальних роликів
- Пересувна рейка: квадратна труба розміром 4х8х114 см + алюмінієва рейка L1085
- Розміри сидіння: 31,5х25х5 см
- Матеріал зовнішньої оббивки сидіння: PVC шкіра
- Наявність тримача для мобільних пристроїв
- Складана конструкція
- Гарантія 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає такі показники: час (TIME), кількість гребків (COUNT), дистанція (DISTANCE), калорії (CALORIES), STROKE
- Показник пульсу (PULSE) доступний тільки за наявності під'єднання до телеметричного пояса!
- Функція SCAN (перемикання показаних даних)
- Монохромний LED-дисплей
- Живлення: батарейки 2 шт. різновиду — AAA або UM — 4
Зверніть увагу! Гребний тренажер може під'єднуватися до телеметричного пояса потужністю 5,3 МГц. Телеметричний пояс не входить до комплекту





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Дистанція, Частота пульсу, Час, Витрата калорій |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний тренажер магнітний BESPORT-6031R |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Особливості | Підставка для аксесуарів, Транспортувальні ролики |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 208,5x48x80 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Додаткові характеристики | Транспортувальні ролики, Підставка для аксесуарів, фіксувальні ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Час, дистанція, калорії, кількість гребків |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Кількість програм | Немає |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LED |
| Живлення тренажера | Батарейки |
- Ціна: 20 800 ₴



