-13%










Гребний тренажер магнітний Hop-Sport-030R
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система навантаження: магнітна
- Вага системи маховика: 9 кг
- Габарити: 46 х 52 х 177 см (В х Ш х Д)
- Розміри в складеному вигляді: 125 х 52 х 68 (В х Ш х Д)
- Розміри коробки: 124 x 28 x 56 см
- Розміри педалі: 30 см x 13,5 см
- Розміри сідла: 36 см x 29 см
- Вага тренажера: 26.1 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Рух сидіння: 88 см
- 10-ступеневе ручне регулювання навантаження
- Фіксувальні ремінці на педалях
- Транспортні ролики
- Складана конструкція
- Гарантія: 24 місяці
Програмна консоль:
- Гребний тренажер обладнаний потужним сучасним комп'ютером із РК-дисплеєм, який зображає основні тренувальні дані, як-от час, кількість повторів і загальна кількість спалених калорій.
- Регулярні тренування на гребному тренажері не тільки чудово прокачують усе тіло, але й активізують обмінні процеси в організмі, запускають жироспалювання й покращують роботу серцево-судинної та дихальної систем.
- Також ще одним безперечним плюсом цього обладнання є його неперевершена ефективність. Усього за 30 хвилин тренування можна спалити аж 375 ккал!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 26 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 5 - 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість, Частота пульсу, Витрата калорій, Час |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гребний тренажер магнітний Hop-Sport-030R |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 46x52x177 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Транспортувальні ролики, що фіксують ремінці на педалях |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | К-во гребків, гребків за хвилину, час, калорії |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 16 300 ₴




