




Спінбайк Hop Sport-045IC Bravo
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Система гальмування: механічне + аварійне гальмо
- Система приводу: ланцюг
- Вага системи маховика: 18 кг
- 6-рівневе регулювання висоти керма, макс. 106 см від підлоги, мін. 95 см від підлоги
- Регулювання фіксувальних ременів на педалях
- Діапазон навантаження: плавний, ручний
- Електроживлення: шнур живлення 1.5V UM-3 або батарейки AA (2 шт.)
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розміри тренажера: 127х50,5х116,5 см
- Розміри коробки: 113х24х88 см
- Розміри сидіння: 26х17 см
- Регулювання сидіння по горизонталі: 6 рівнів
- Регулювання сидіння за вертикаллю: 8 рівнів
- Мінімальна висота сидіння від підлоги: 86 см
- Максимальна висота сидіння від підлоги: 107 см
- Мінімальна відстань від сидіння до педалей: 44 см (педаль вгорі), 78 см (педаль внизу)
- Максимальна відстань від сидіння до педалей: 64 см (педаль вгорі), 99 см (педаль внизу)
- Розміри педалі: 9,5х6 см, з ременями: 9,5х14 см
- Розмір кривошипу: 2х17 см
- Відстань між педалями: внутрішнє 19 см, зовнішнє 38 см
- Відстань від початку сидіння до керма: макс. 55 см, мін. 43 см
- Вага тренажера: 41 кг
- Оцинкована рама з порошковим покриттям (захист від корозії)
- Тримач для пляшки з водою
- Тримач ґаджетів
- Регульовані ніжки
- Транспортувальні ролики
- Гарантія: 24 місяці
Тренувальний комп'ютер:
- час
- швидкість
- SCAN
- відстань
- калорій






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 41 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 116 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Спінбайк Hop Sport-045IC Bravo |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | спінбайк |
| Розміри | 127x50,5x116,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Регулювання | Сидіння по горизонталі та вертикалі, Кермо по вертикалі |
| Рівні навантаження | Ручне регулювання |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 24 495 ₴





