




Велотренажер магнітний Hop-Sport-2090H Aveo
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Призначення: для домашнього використання
- Тип: магнітний
- Розміри коробки: 84х26х62 см
- Розміри тренажера: 90х55х120 см
- Розміри сидіння: 23,5 см x 26 см
- Відстань між сидінням і кермом: 34-41 см
- Відстань від сидіння до педалей: 64-90 см
- Розміри педалей: 12 х 10 см
- Горизонтальне регулювання сидіння: 7,5 см
- Регулювання навантаження: 8 рівнів
- Вага системи маховика: 9 кг
- Вага тренажера: 26,5 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Показ комп'ютера: час, швидкість, відстань, калорії, SCAN
- Сенсорні датчики пульсу
- Тримач для пляшки з водою
- Транспортувальні ролики
- Нековзні стабілізатори
- Гарантія 24 місяці
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер:
- Тренувальний комп'ютер Aveo зображає дані показників, як-от актуальна швидкість, пройдена відстань, час тренування, спалені калорії та частота пульсу.
- Функція SCAN дає змогу переглядати дані окремих показників через певні інтервали часу.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Hop-Sport-2090H Aveo |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 90x55x120 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння по вертикалі, сидіння по горизонталі |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 18 285 ₴





