




Горизонтальний велотренажер магнітний Hop-Sport-2050L Beat
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Колір: синій (основа чорна)
- Призначення: для домашнього використання
- Розміри (довжина/ширина/висота): 130/60/82 см
- Розміри коробки: 78 x 29 x 71 см
- Відстань від сидіння до педалей: 65-85 см (7-рівневе регулювання)
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розміри сидіння: 41 х 33 см
- Вага тренажера: 24,3 кг
- Вага системи магнітного навантаження (система маховика): 8 кг
- Тип тренажера: магнітний
- Регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- Регулювання сидіння: за горизонталлю
- Сенсорні датчики пульсу
- Нековзні педалі з фіксувальними ременями
- Транспортні ролики
- Гарантія: 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає показники, як-от час, відстань, калорії, швидкість, пульс
- Функція SCAN (автоматичне перемикання даних що 4 секунди)
- Світлодіодний (LED) дисплей





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 24 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 82 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Горизонтальний велосипед магнітний Hop-Sport-2050L Beat |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Розміри | 130x60x82 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння |
| Рівні навантаження | 8 |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 17 710 ₴



