-13%










Велотренажер магнітний Besport-10201B WINNER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Виробник: Besport
- Тип тренажера: магнітний
- Вага маховика: 5,5 кг
- Діаметр маховика: 23 см
- Колір: чорно-жовтий
- Призначення: для домашнього використання
- Розміри (довжина/ширина/ висота): 88х56х128 см
- Максимальна вага користувача: 110 кг
- Розміри сидіння: 23х26,5х6 см
- Матеріал зовнішньої оббивки сидіння: PVC шкіра
- Вага тренажера: 14,6 кг
- Регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- Регулювання сидіння по вертикалі
- Сенсорні датчики пульсу
- Нековзні педалі з фіксувальними ременями
- Розміри упаковки: 66x25,5x52,5 см
- Вага брутто (разом з пачкою): 17,2 кг
- Наявність сертифікації: CE, ROHS
- Наявність транспортувальних роликів
- Хромований кривошип: 1 штука, розмір — 5.5" (13,97 см)
- Підшипник: односторонній
- Наявність внутрішнього гальма
- Гарантія 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- Відображає такі показники: час (TIME), відстань (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальна відпрацьована відстань (ODO).
- Функція SCAN (перемикання показаних даних)
- Монохромний LED-дисплей
- Живлення: батарейки 2 шт. різновиду — AAA або UM — 4




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeSport |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Тип кардіодатчику | Бездротовий |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Витрата калорій, Дистанція |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 128 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велотренажер магнітний Besport-10201B WINNER |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 88x56x128 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Вимірювач пульсу | Да |
| Регулювання | Сидіння |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Кількість програм | Немає |
| Дисплей | Монохромний LCD |
- Ціна: 8 500 ₴



