




Мат гімнастичний 4 см твердий Hop-Sport-064FM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: жовтий
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 x 60,5 x 4 см
- Розміри в складеному вигляді: 60,5 х 60,5 х 12,5 см
- Товщина: 4 см
- Жорсткість: жорсткий
- Ручки для перенесення: ТАК
- Можливість комбінації: НІ
- Гарантія 24 місяці
- Можливість складання
- Водонепроникний
- Ручки для перенесення



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 180 см |
| Особливості | Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 60.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат гімнастичний 4 см твердий Hop-Sport-064FM |
| Покриття | Матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 500 г |
| Матеріал | EPE |
| Розміри | 180x60,5x4 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
- Ціна: 3 220 ₴


