-13%










Мат гімнастичний 5 см твердий Hop-Sport-065FM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: хакі
- Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 60,5 х 5 см
- Розміри в складеному вигляді: 60,5 х 60,5 х 15,5 см
- Товщина: 5 см
- Твердість: жорсткий
- Ручки для перенесення
- Гарантія 24 місяці
- Можливість складання
- Ручки для перенесення



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 180 см |
| Особливості | Знімний чохол, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 60.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат гімнастичний 5 см твердий Hop-Sport-065FM |
| Покриття | Матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | EPE |
| Розміри | 180x60,5x5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 60,5x60,5x15,5 см |
- Ціна: 3 100 ₴


