




Мат захисний 120x60 см Hop-Sport-C012
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: чорний
- Розміри: 120x60 см
- Товщина: 0,6 см
- Матеріал: PVC
- Легко чиститься
- Гарантія 24 місяці
- Водонепроникний


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 0.6 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Чехол |
| Матеріал | PVC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат захисний 120x60 см Hop-Sport-C012 |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Мат захисний 120x60 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 120x60x0,6 см |
| Тип | Захисний |
- Ціна: 1 380 ₴

