-13%










Набір обтяжувачів для ніг та рук 2х1,5 кг Hop-Sport-S003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Вага: 2 х 1,5 кг
- Колір: червоний
- Розмір: універсальний (регулюється за допомогою ремінця)
- Застібка: регульована липучка
- Розміри: 33 x 12 x 2,7 cm
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Матеріал: неопрен, пісок


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Особливості | Підходить для ніг і рук |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір обважнювачів для ніг і рук 2х1,5 кг Hop-Sport-S003 |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Набір обважнювачів для ніг і рук 2х1,5 кг |
| Розміри | 33 x 12 x 2,7 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Манжети |
| Додаткові характеристики | Для м'язів рук, для м'язів спини, для м'язів преса, для м'язів ніг |
| Наповнення | Пісок |
| Тип наповнення | Насипні |
- Ціна: 1 200 ₴



