-13%










Мат для акупунктури Hop-Sport-C072
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: чорний із червоним
- Розміри 70 х 41 х 2,5 см (ДхШхВ)
- Товщина мата: 2 см
- Вага: 455 г
- Кількість кругів із шипами: 230
- Кількість точок тиску (шипів) на розетці: 27
- Кількість точок тиску на весь мат: 6210
- Матеріал: 100% бавовна, АБС-пластик, губка




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 41 см |
| Товщина | 2.5 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | 455.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат для акупунктури Hop-Sport-C072 |
| Призначення | Для тіла, Для ніг, для рук, обличчя, для шиї та плечей, для спини |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Мат для акупунктури |
| Матеріал | 100% бавовна, АБС-пластик, губка |
| Розміри | 70x41x2,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Масажний |
| Тип масажу | Акупунктурний |
| Тип масажера | Масажний килимок |
- Ціна: 1 000 ₴

