




Еспандер кистьовий алюмінієвий 90 кг Hop-Sport
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики:
- Колір: сріблясто-чорний
- Матеріал: сталь, алюміній
- Довжина: 14 см
- Ширина: 10,5 см
- Опір: до 90 кг
- Вага: 215 г
- Гарантія: 24 місяці
- Нековзна ручка


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.215 кг |
| Довжина | 14 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Еспандер кистьовий алюмінієвий 90 кг Hop-Sport |
| Призначення | Кистьові |
| Особливості | Нерегульований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 90 кг |
- Ціна: 690 ₴
