




Набір резинок для фітнесу 600x75 мм Hop-Sport-L675
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристики резинок:
- Матеріал: латекс
- Довжина: 60 см
- Ширина: 7,5 см
- Зелена стрічка 7-9 кг
- Блакитна стрічка 9-11 кг
- Світло-рожева стрічка 11-13 кг
- Рожева стрічка 13-15 кг



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набор резинок для фитнеса 600x75 мм Hop-Sport-L675 |
| Призначення | Грудні Для ніг Для преса Для спини Локтеві Плечові Універсальні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Набір гумок для фітнесу 600x75 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Розмір | 600x75 мм |
| Тип | Кільця |
| Додаткові характеристики | До комплекту входять 4 гумки різного навантаження |
| Колір | 4-колірний |
| Опір у стрічках | Зелена стрічка 7-9 кг, Блакитна стрічка 9-11 кг, Світло-рожева стрічка 11-13 кг, Рожева стрічка 13-15 кг |
- Ціна: 690 ₴





