Топ
-13%










Електрична бігова доріжка KZ-HS086M + Гантелі + Масажер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика товару:
- Двигун доріжки навіть на піковій потужності працює тихо і плавно
- Вбудований вентилятор охолоджує мотор, захищає його від перегрівання та продовжує термін його служби.
- Сенсорні датчики вимірювання пульсу на рукоятках тренажера дозволяють вам контролювати навантаження на ваш організм у будь-який момент тренування, що дозволить уберегтися від надмірних навантажень або додати навантаження для отримання найбільшого ефекту від тренування
- Швидкість бігу від 1 до 18 км/год можна змінювати одним натисканням на кнопки швидкого перемикання швидкості на консолі тренажера або на кнопки регулювання швидкості на поручнях бігової доріжки
- Регулювання кута нахилу полотна 0-15%
- Телескопічна система для розкладання/складання бігової доріжки (газовий балон)
- Висока якість матеріалів гарантує довгий термін бездоганної служби тренажера
- Транспортувальні колеса значно полегшують переміщення тренажера
- За допомогою вбудованого MP3 інтерфейсу та колонок можна під час занять прослуховувати улюблену музику із зовнішніх носіїв
- Спеціальні підставки на консолі дозволяють тримати пляшечку з водою завжди під рукою
- Особливості: Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги, Аудіосистема, Синхронізація з ПК
- Встановлення кута нахилу: Автоматична
- Тип кардіодатчика: Вбудований
- Розміри стрічки - довжина 1350 мм, ширина 480 мм.
- Максимальне навантаження: 140 кг
- Панель керування ― Це дозволяє нам контролювати функції всього пристрою, включає РК-дисплей, який показує поточну програму вправ, і такі вимірювання як: час, відстань, калорії, швидкість, пульс.
- Масажер з масажним поясом
- Потужність двигуна л.с: 3,1 і більше

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 135 см |
| Ширина полотна | 48 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Дистанція, Витрата калорій, Програма Cool Down, Час, Програма Quick Start, Швидкість |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Компенсатори нерівності підлоги, Аудіосистема, Транспортувальні ролики |
| Вага | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Електрична бігова доріжка KZ-HS086M + Гантелі + Масажер |
- Ціна: 37 000 ₴





