Топ
-13%










Стійка для зберігання грифів та дисків Zelart 9623
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Розмір: 112x100x150 см.
- Максимальна вага обтяжень: 720 кг.
- Усього конструкція може витримати до 720 кг.
- Призначення: для зберігання дисків і грифів.
- Передбачено місце для встановлення трьох грифів. Їх можна зберігати у вертикальному положенні для економії простору в залі.
- Також на стійку можна встановлювати диски від штанги.
- Підставка постачається в розібраному вигляді.
- Конструкція стійко стоїть на підлозі завдяки спеціальним ніжкам. За потреби стійку можна прикрутити до підлоги. Для цього в ніжках передбачені отвори.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 720 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для зберігання грифів і млинців Zelart 9623 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 23 400 ₴





