Топ
-13%










Стійка для зберігання грифів горизонтальна Zelart 2262
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: сталь.
- Тип: горизонтальна.
- Розмір: 135x12x88см.
- Цвет: чорний.
- Призначення: для грифів.
- Кріпиться прямо до стіни за допомогою спеціальних кріплень, які входять до комплекту.
- Така конструкція вміщає до 8 грифів.
- Конструкція виготовлена з товстої сталі, покриття — фарба чорного кольору.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 8 |
| Конструкція | Горизонтальна |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під грифи/штанги |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 см |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для зберігання грифів горизонтальна Zelart 2262 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 3 600 ₴





