-13%










Стійка (підставка) для гантелей Zelart 2506L
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Призначення: для зберігання гантелей.
- Розмір107х68х105 см.
- Місткість: 80 гантелей.
- Колір: чорний.
- Виготовлена з квадратного профілю, вона схожа на радіатор опалення, встановлений на широкі масивні ніжки, які забезпечують їй максимальну стійкість.
- Суцільнометалева стійка має вертикальну раму, розділену на десять секцій, що дає змогу ефективно зберігати велику кількість гантелей.
- Пластикові насадки на ніжках дають змогу за потреби пересунути підставку, не обдряпавши пів спортзалу.
- Особливістю конструкції є те, що розмір секцій менший, ніж головки гантелей, тому укласти їх можна тільки зверху.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 50 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під гантелі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 68 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для гантелей Zelart 2506L Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 10 900 ₴



