Топ










Стійка (підставка) для гантелей Zelart 104
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал, пластик.
- Призначення: для зберігання гантелей.
- Розмір: 69х53х97см.
- Місткість: 6 пар.
- Колір: сірий, чорний.
- Кожен гак закритий пластиковою накладкою, щоб запобігти пошкодженню покриття (як підставки, так і гантелей) у разі ударів.
- Підставка має вигляд рівномірного трикутника на стійких ніжках, на бічних сторонах якого прорізані пази, що утворюють плоскі гаки для гантелей.
- Для її виготовлення використовується метал промислового класу, покритий порошковою фарбою, яка захищає його від корозії, більш ніж ймовірною у вологій від поту середовищі спортзалу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 12 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під гантелі |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 см |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійка для гантелей Zelart 104 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 5 520 ₴



