Топ
-13%










Стійка для жиму та присідань з упорами Zelart 9599
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Габаритні розміри: 100x60x130см
- Матеріал: метал
- Виготовлена з міцного металу, що забезпечує високу надійність і тривалий термін експлуатації.
- Призначення: для виконання фізичних вправ
- Висота 80-130 см
- Довжина: 50-100 см
- Стійка має спеціальні упори для штанги, які дають змогу комфортно й безпечно виконувати жим і присідання.
- Регульована висота упорів дає змогу настроювати їх під свої потреби та типи вправ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для жиму та присідань з упорами Zelart 9599 Стійки, лави для жиму та присідань |
- Ціна: 9 300 ₴





