-13%










Лава атлетична для жиму Zelart 9593
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Габаритні розміри: 120x62x49см
- Призначення для виконання фізичних вправ
- Матеріал: метал / PVC
- Вага користувача: до 120 кг
- Широке та м'яке сидіння забезпечує комфорт під час тренувань, а надійні фіксатори запобігають випадковому руху або ковзанню під час виконання вправ.
- Виготовлена з високоякісних матеріалів, як-от метал і PVC, що надає їй міцності та довгого терміну експлуатації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 62 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лава атлетична Zelart 9593 Стійки, лави для жиму та присідань без стійок |
- Ціна: 8 900 ₴





