Топ
-13%










Лава атлетична для жиму Zelart 9591
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Габаритні розміри: 133x52x42 см
- Призначення: для виконання фізичних вправ
- Матеріал: метал / PVC
- Вага користувача: до 120 кг
- Сидіння виготовлене зі зручного та міцного PVC, забезпечуючи комфорт під час тренувань.
- Виготовлена з високоякісного металу, що надає їй міцності та стабільності.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 133 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Лава атлетична Zelart 9591 Стійки, лави для жиму та присідань без стійок |
- Ціна: 7 700 ₴





